Hakkımızda

Hakkımızda

Yılmaz Sünger faaliyetlerine 1980 yılında Yılmaz Ticaret ünvanı adı altında döşemelik malzeme satışı ile başlamış, başarılı stratejileri ve sunduğu kaliteli hizmetten aldığı güçle 1996 yılında Yılmaz Sünger Kumaş ve Döşemelik Malzeme Ltd. Şti. ünvanı ile faaliyetlerini halen sürdürmektedir.

Yatırımlarına ara vermeden devam eden Yılmaz Sünger 2001 yılı başında Yılmar markası adı altında Yılmar Çelik Tel Yay San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 15.000 m2 kapalı alanda entegre bir tesis olarak üretime başlamıştır. Bu hamlesi ile birlikte Yılmaz Şirketler Grubu ünvanını elde etmiştir.

Yılmaz Şirketler Grubu, kalitesi, teknolojisi ve dinamik yapısı ile sektörün en önemli öncülerinden biri olurken, 2003 yılında Belette ve Mazz Collection markalarıyla Yılsay Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. adı altında 10.000 m2 kapalı alanda döşemelik kumaş üretimine başlamıştır. 2003 yılında yıllık 750.000 metre olarak üretimini, yatırımlarına ara vermeden 2011 yılında 3.500.000 metre seviyesine çıkarmıştır.

Yılmaz Şirketler Grubu’na 2006 yılında dahil olan Eyşanmob, Duralli markası ile yaylı yatak üretimini 10.000 m2 kapalı alanda sürdürmektedir. Uyku sağlına ve ergonamiye uygun yataklar üretmek hedefi ile ilerleyen Eyşanmob, yatak sistemleri üretimini yeni ürün çeşitleriyle sürdürmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Endüstriyel döşeme sektöründe faaliyet gösterdiğimiz; Yeniliklere ve gelişime açık şirket kültürümüz, gelişen ve öğrenen dinamik kurumsal yapımız, zamanında ve güvenli teslimat politikamız, güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yoğunlaşan ve güvenilir bir firma olarak ülke ekonomisine katkı sağlamak…

 • Şirketimizi, ülkemizde ve uluslararası pazarda büyütmek
 • Müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi ile kaliteli ürünler sunmak
 • Geniş ürün çeşitliliğimiz ile tek merkezden tedarik ve sevkiyat imkanı sunarak müşterilerimizin üretim süreçlerini daha ekonomik, daha da verimli üretim düzeyine çıkarmak
 • Çalışan personelimizin; verimli ve daha rahat hareket edebilmeleri daha şirket içi ve dışı önlemler almak.

Vizyonumuz

1980 yılından bu yana; her geçen gün kendini yenileyen büyüyen ve ürün yelpazesini güncelleyip müşterilerimize en iyisini sunarak sektörün önde gelen firmalarından biri olmak.

 • Global firma olarak, yer alınan pazarda tüm ürün gruplarında rekabetçi gücün korunmasını sağlamak
 • Pazar payını arttırmaya çalışmak
 • Uluslararası misyon ve vizyon doğrultusunda çalışmak
 • Müşteri ilişkilerinin daima güven ve ön planda tutulması
 • İnavasyonu destekleyen, gelişime açık ve yardımcı olan, insan kaynaklarına değer veren yenilikçi yönetim anlayışı
 • Çalışan, tedarikçi ve müşteri ilişkilerinde tamamen bütünlük duygusu
 • Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, iş ahlakı ve dürüst davranış ilkelerinden vazgeçmemek olacaktır.

Grup Şirketlerimiz